Infostart.hu
eur:
365.43
usd:
311.85
bux:
133872.25
2026. április 25. szombat Márk

A Paragrafus magazin 2026. április 2-i adása

2026. április 2. 20:00

Heti témáinkból:

- Bár már megjelent az a rendelet, amely a gyógyszerészek és a diplomás ápolók számára is lehetővé teszi bizonyos gyógykészítmények felírását, ez a gyakorlatban csak 180 nap múlva kezdődhet majd el.

- Többségében higiéniai és nyomonkövetési hiányosságokat tártak fel a hatóságok eddig a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal országos tavaszi szezonális élelmiszerlánc-ellenőrző akcióján.

- Tízből kilenc magyar óvodás használ valamilyen digitális eszközt, átlagosan napi több mint egy órát - derül ki a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság megbízásából készült kutatásból.

- Az Országos Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Főigazgatósága a Rendőrség, a társszervek, más hatóságok, valamint a bankszektor közreműködésével Kibertréfa címmel bűnmegelőzési szakmai rendezvényt tartott a rendőrség Teve utcai épületében.

×