Bocsánatot kért Tarr Zoltán miniszter
Megkezdődött a hazai földgáztárolók feltöltési időszaka; energiaközösséget hoz létre hat szolnoki közintézmény; Moszkva rubelben számolja el a nyugatra eladott földgázt – erről szól az Inforádió EnergiaVilág adása.