eur:
389.3
usd:
362.69
bux:
68123.99
2024. május 3. péntek Irma, Tímea

Átalakul a Vodafone Magyarország

Átalakul a Vodafone Magyarország, aminek az egyik következménye az, hogy Beck György, a társaság elnök-vezérigazgatója lemond operatív pozíciójáról, s csak elnöke lesz a cégnek.

Beck György a társaságot öt éve vezeti, s október elején válik meg vezérigazgatói székétől. Az elnök a későbbiekben külső kapcsolatok építésével és lobbi-tevékenységgel foglalkozik majd.

Beck György csütörtöki sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy az új vezérigazgató Diego Massidda lesz.

Diego Massidda jelenleg a Vodafone Csoport és a Vodafone Németország video és connected home üzletágának igazgatója. A magyar cégnél ő irányítja majd operatív vezetőként a működés egészét, és viseli a teljes körű felelősséget a vállalat eredményeiért.

Beck György a váltásról elmondta, a magyar távközlési szektorban és az infokommunikációs piacon egyre élesebb a verseny, ráadásul a szabályozói és politikai környezet is mind komolyabb kihívások elé állítja a vállalatot.

Beck György 2007 óta a Vodafone Magyarország vezérigazgatója. Közreműködésének köszönhetően a Vodafone csoport pénzügyi szolgáltató központját 2007 májusában telepítették Magyarországra, Miskolcra. Szintén az ő irányítása mellett kezdte meg működését a cég Miskolci Regionális Ügyfélszolgálati Központja 2009-ben.

Beck György 2010 márciusában lett elnöke is a Vodafone Magyarországnak.

A Vodafone előtt Beck György a HP Magyarország vezérigazgatója, a Compaq Kelet-Közép-Európáért és Magyarországért felelős vezérigazgatója, valamint a Digital Magyarország vezérigazgatója volt.

A Vodafone több mint 2,6 millió ügyfelének nyújt telekommunikációs szolgáltatásokat és kétezernél is több munkatársat foglalkoztat, beleértve a miskolci regionális ügyfélszolgálati központban és a Vodafone operációs központban dolgozókat is.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.05.03. péntek, 18:00
Bakondi György
a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója, a Stratégiai Tanácsadó Testület tagja
A kormánydöntések nehéz öröksége feszíti a magyar gazdaságot

A kormánydöntések nehéz öröksége feszíti a magyar gazdaságot

A külkereskedelmi egyenleg tavalyi javulását nagyjából azonos mértékben határozta meg két tényező: egyszerre estek be a 2022-es rekordszintekről az energiahordozók árai, valamint a magas infláció miatt beszakadó lakossági fogyasztás miatt csökkent az import. A kormányzat egyes intézkedései – például az ársapkák – ráadásul fenntartották a cserearány-romlás egyensúlyromboló hatását, a gazdaság középtávon meg is fizeti ennek árát magasabb államadósság és finanszírozási költségek formájában, ami végül alacsonyabb növekedési potenciállal jár együtt – derül ki az Európai Bizottság egyensúlytalansági jelentésének egyik elemzéséből.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×