2019. október 17. 04:40
Jön az ősz legkellemetlenebb kísérője, kiadták a figyelmeztetést
Főleg az északi megyékben Borsod-Abaúj-Zemplén megyében és Nógrádban kell tartós, sűrű ködre számítani, a látástávolság pár száz méterre csökken, emiatt erre a két megyére veszélyjelzést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat.