Zalán

u17

2019.10.26. 10:27

Végre egy labdarúgó-vb magyarokkal

Szombattól labdarúgó-világbajnokság szereplői lesznek magyar futballisták: a Preisinger Sándor által irányított U17-es válogatott megkezdi szereplését a brazíliai tornán.
2019.05.16. 19:59

Preisinger Sándor: akkor a fél életem lepergett a szemem előtt

A magyar U17-es labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlen után tizenegyespárbajban legyőzte Belgiumot az írországi korosztályos Európa-bajnokságon, így ötödik lett és kijutott az őszi, brazíliai világbajnokságra. A siker utáni percekben Presinger Sándor szövetségi edző értékelt az InfoRádióban.
2019.05.07. 19:06

Csoportgyőztesként jutott tovább az U17-es magyar válogatott

A portugál csapat 2-1-re legyőzte az orosz válogatottat az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokság keddi játéknapján, aminek köszönhetően a magyarok két fordulót követően már biztosan továbbjutottak az utolsó, harmadik kör eredményeitől függetlenül.
2017.05.13. 16:03

Világbajnoki részvételért játszhat a magyar csapat!

Az angolok szombati negyeddöntős sikerével eldőlt, hogy a magyar válogatott játszhat a világbajnoki részvételt jelentő ötödik helyért a Horvátországban zajló U17-es labdarúgó Európa-bajnokságon.
2017.05.03. 16:00

Óriási magyar futballbravúr

Hiába vezetett az esélyesebb francia csapat, az U17-es magyar válogatott a két gólt szerző Csoboth Kevin és a kapuban bravúrokat halmozó Ásványi Balázs vezérletével fordított, és 3-2,-re legyőzte a torna favoritját a horvátországi Eb első csoportmeccsén.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.