Lili, Nóra

sportlövészet

2020.01.20. 17:58

Érmekért és kvótáért utaznak az Eb-re a sportlövők

A Magyar Sportlövő Szövetség (MSSZ) elnöksége elfogadta Győrik Csaba szövetségi kapitány előterjesztését a február 25-én rajtoló olimpiai kvalifikációs 10 méteres Európa-bajnokságra utazó csapatról, mely 27 fővel szerepel a lengyel városban.
2019.09.21. 13:04

Újabb érem a sportlövőktől

A Csonka Zsófia, Egri Viktória, Major Veronika összetételű csapat bronzérmet nyert 25 méter női sportpisztolyban a Bolognában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság szombati napján.
2019.09.20. 14:42

Magyar érem a sportlövő Eb-n

A Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter összetételű magyar csapat bronzérmet nyert az 50 méter puska 3x40 lövéses versenyszámban a Bolognában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon.
2017.06.13. 16:13

Aranyat lőtt Péni István

Péni István megnyerte első felnőtt világkupa versenyét a 3x40 lövéses összetett számban az azerbajdzsáni Gabalába.
2017.03.27. 19:13

A kormány is megszólalt az iskolai sportlövészet ügyében

A Nemzeti Alaptanterv megváltoztatásával egy időben bővülhetnek az iskolai kerettantervek az alternatív sportolási lehetőségekkel - mondta az InfoRádiónak a Maruzsa Zoltán köznevelési helyettes államtitkár. A mindennapos testnevelés órán küzdősportot és sportlövészetet is tanulhatnak majd a diákok.
2016.12.12. 11:02

Remekeltek a magyar sportlövők

A pisztolyos Major Veronika szombaton, míg a puskás Péni István és a szintén pisztolyos Tátrai Miklós vasárnap tudott nyerni a Belgrádban rendezett kétnapos nemzetközi légfegyveres viadalon.
2016.10.08. 18:13

Sidi Péter aranyérmes légpuskában

Sidi Péter nagyszerű teljesítménnyel megnyerte a férfi légpuskások versenyét a sportlövők Bolognában zajló világkupadöntőjén, melyen Péni István kilencedik lett.
2016.05.23. 10:52

Messze a döntőtől Szabián és Sidi

Szabián Norbert és Sidi Péter is messze volt a nyolcas döntőtől a kisöbű szabadpuska fekvő számban a müncheni sportlövő világkupán.