2007. június 13. 11:52
Aláírta a költségvetési törvény módosítását az államfő
Aláírta az idei költségvetési törvény módosítását Sólyom László köztársasági elnök - jelentette be az államfő sajtófőnöke. Wéber Ferenc közölte: a törvény a kihirdetése utáni 3. napon lép hatályba.