2009. június 28. 18:40
Fehér Ház: nem kell új gazdaságösztönző program
Az amerikai elnök kész megfontolni újabb gazdaságösztönző programot, ha szükséges lenne, de pillanatnyilag nem úgy tűnik, hogy szükség lenne még több pénzre - így vélekedett a Fehér Ház vezető gazdasági tanácsadója, David Axelrod vasárnap az NBC televízió "Meet the Press" című műsorában.