Infostart.hu
eur:
354.28
usd:
311.77
bux:
139624.46
2026. június 26. péntek János, Pál

Hírek - 24 óra - Legfrissebb cikkeink

Semmi sem lesz a Déli Áramlatból?
2009. október 21. 19:00
Semmi sem lesz a Déli Áramlatból?
Úgy látszik, egyelőre nem lesz semmi a Déli Áramlat gázvezetékből, melyet Oroszország építene Szerbián, azaz Nyugat-Balkánon át a többi között Magyarország felé. A gazdasági világválságra hivatkozva az orosz illetékesek azt mondták: a beruházáshoz szükséges 25 milliárd euró jelenleg a Gazpromnak is problémát jelentene. Kárpótlásként Dmitrij Medvegyev orosz elnök kedden egymilliárd dolláros hitelt biztosított Szerbiának.
×