2006. április 4. 08:11
Az egyetlen "állam", amely kilépett az EU-ból, most visszatér
Grönland, az egyetlen olyan "állam", amely kilépett az EU-ból, most visszakerülhet Brüsszel befolyása alá. Az unió ugyanis évi 43 millió eurót fizetne a Dánia részének számító félig autonóm államnak többek között azért, hogy ellenőrzést nyerjen a szigeten folyó ásványi kincsek utáni kutatás felett.