2007. január 16. 16:32
Magyar eurócsatlakozás leghamarabb 2011-ben?
Magyarország euróövezeti belépése legkorábban 2011-ben képzelhető el, de jelenleg nincs konkrét céldátum - közölte a Pénzügyminisztérium államtitkára egy bécsi Euromoney-konferencián.