Huszonegy éremmel zártak a magyarok

A magyar küldöttség kilenc arany-, hét ezüst- és öt bronzéremmel zárta a kínai Saohszingben rendezett maratoni kajak-kenu világbajnokságot.
2019.07.31. 14:15

Új kajakpálya épül Budapesten

Magyarország nagy fölénnyel nyerte meg az éremtáblázatot a vasárnap lezárult franciaországi maratoni kajak-kenu Európa-bajnokságon. A mieink 9 arany-, 6 ezüst- és 8 bronzérmet szereztek. A csapat a következő rendező ország képviseletében átvehette az Európai Kajak-Kenu Szövetség (ECA) zászlaját is, így hivatalosan is elindultak a jövő évi budapesti kontinensviadal előkészületei.
2018.10.17. 20:26

Könnyezve mondott köszönetet a megmentett futó

Szerdán elhagyhatta a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikáját az a 64 éves futó, aki október elején a Budapest Maraton versenyén kapott infarktust, és akit szintén futó orvosok élesztettek újra. Dr. Merkely Béla több dologra is felhívta az amatőr sportolók figyelmét.
2018.10.07. 14:04

Célban a budapesti maraton győztesei

Több mint 33 ezren vettek részt a 33. Spar Budapest Maraton Fesztivál versenyein, így megdőlt a nevezési rekord. A fő számot, a maratont Csere Gáspár és Szabó Tünde nyerte meg, ezzel ők lettek a klasszikus táv magyar bajnokai.
2018.10.07. 09:42

Ma is forgalomkorlátozások vannak Budapesten a maraton miatt

Vasárnap is forgalmi változások lesznek a fővárosban a 33. SPAR Budapest Maraton Fesztivál miatt. A rajt és a cél helyszínének kialakítása miatt a Pázmány Péter sétányt már pénteken lezárták, ez a korlátozás vasárnap 23 óráig tart.
2018.10.06. 10:16

Jelentős forgalmi korlátozások Budapesten a hétvégén

Forgalmi változások lesznek a fővárosban szombaton és vasárnap a 33. SPAR Budapest Maraton Fesztivál miatt. A rajt és a cél helyszínének kialakítása miatt a Pázmány Péter sétányt már pénteken lezárták, ez a korlátozás vasárnap 23 óráig tart.
2018.10.05. 09:52

Óriási lezárások Budapesten

Forgalomkorlátozások lesznek a fővárosban a hétvégén a SPAR Budapest Maraton Fesztivál idején.
2018.09.16. 12:05

Megdőlt a maraton világcsúcsa

A kenyai Eliud Kipchoge 2:01:39 órás eredménnyel megjavította a világcsúcsot a vasárnapi Berlin Marathonon.
2018.09.07. 19:19

Magyar éremeső Portugáliában

A magyar válogatott egy arany-, két ezüst- és egy bronzérmet nyert a portugáliai Prado Vila Verdében zajló maratoni kajak-kenu világbajnokság pénteki versenynapján, amikor az ifjúsági és az U23-as korosztály képviselői szálltak vízre.
2018.09.06. 21:51

Maratoni kajak-kenu vb - Hat magyar érem a nyitónapon

A magyarok három arany-, két ezüst- és egy bronzérmet nyertek a portugáliai Prado Vila Verdében zajló maratoni kajak-kenu világbajnokság első, csütörtöki versenynapján, amikor az ifjúsági és az U23-as korosztály képviselői szálltak vízre.
2018.04.08. 20:07

Berlini razzia: terrortámadást hiúsítottak meg

Megakadályozott a német rendőrség egy terrortámadást vasárnap Berlinben - jelentette a Die Welt című német lap a hírportálján. A hírek szerint a nemzetközi félmaraton nézői között akartak késelni. Az elkövetők a 2016-os berlini karácsonyi terrortámadás szervezőjének köreihez tartozhattak.
2017.10.18. 18:13

Hatalmas pénzt hoznak a budapesti forgalomkorlátozások

Több mint hárommilliárd forintot költöttek el a külföldiek a legutóbbi három nagy budapesti futóversenyen, ebből két milliárdot a múlt hétvégi maratonon – mondta Kocsis Árpád, a Budapesti Sportiroda ügyvezető igazgatója az InfoRádiónak.