Kornélia

bronzérem

2020.01.25. 20:12

Hosszú Katinka EK-bronzérmes

Hosszú Katinka egy bronzérmet szerzett szombaton az európai szövetség által életre hívott úszó Európa Kupa-sorozat nyitóállomásának második napján, Luxembourgban.
2019.09.20. 14:42

Magyar érem a sportlövő Eb-n

A Pekler Zalán, Péni István, Sidi Péter összetételű magyar csapat bronzérmet nyert az 50 méter puska 3x40 lövéses versenyszámban a Bolognában zajló olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokságon.
2019.09.07. 15:57

Bronzérmes a magyar női válogatott

Bronzérmesként zárja az asztaliteniszezők nantes-i csapat Európa-bajnokságát a harmadik helyen kiemelt magyar női válogatott, miután a szombati elődöntőben 3-1-re kikapott a honosított kínai játékosokkal felálló, hetedikként rangsorolt portugáloktól, így nem jutott a fináléba.
2019.06.30. 17:38

Folytatódott a bronzkorszak az Európa Játékokon

A tornász Vecsernyés Dávid bronzérmet szerzett nyújtón a minszki Európa Játékokon. Az övé a magyar küldöttség utolsó dobogós helyezése: a csapat a múlt pénteken kezdődött multisport-eseményen összesen 19 érmet, 4 aranyat, 6 ezüstöt és 9 bronzot gyűjtött.
2019.06.30. 17:09

Mindkét magyar karatés dobogón

A karateversenyek mindkét magyarja, Tadissi Martial és Hárspataki Gábor is bronzérmet nyert vasárnap, a minszki Európa Játékok zárónapján.
2019.04.07. 17:03

A Balatonfüredé a Magyar Kupa bronzérme

A Balatonfüred egy góllal legyőzte a Dabast a férfi kézilabda Magyar Kupa bronzmérkőzésén a debreceni Főnix Csarnokban zajló négyes döntő vasárnapi játéknapján.
2018.10.25. 19:39

Megvan az első magyar birkózóérem

Barka Emese bronzérmet nyert a nők 57 kilogrammos kategóriájában a budapesti birkózó-világbajnokság csütörtöki versenynapján.
2018.09.22. 17:41

Póta Georgina bronzérmes párosban

Póta Georgina és svéd játékostársa, Matilda Ekholm bronzérmet szerzett az alicantei asztalitenisz Európa-bajnokságon, miután a női páros szombat délutáni elődöntőjében kettősük 4-3-ra kikapott a Sofia Polcanova, Jana Noszkova osztrák, orosz duótól.
2018.09.20. 17:40

Veres Amarilla bronzérmes, fekete karszalaggal vívtak a magyarok

A szerdán elhunyt Kulcsár Győzőre, a Nemzet Sportolójára, a négyszeres olimpiai bajnok párbajtőrözőre emlékezve fekete karszalaggal vívtak a magyarok az olaszországi Terniben zajló kerekesszékes vívó Európa-bajnokságon, amelynek csütörtöki versenynapján Veres Amarilla bronzérmet szerzett kardban.
2018.08.10. 18:04

Bronzérmet ért az első nap legjobb magyar szereplése

Az első nap legjobb magyar szereplését produkálva Karakas Hedvig bronzérmet nyert az 57 kilogrammos súlycsoportban a cselgáncsozók olimpiai kvalifikációs világkupa-sorozatának budapesti Grand Prix-versenyén.