2009. május 11. 06:45
Herczog: Kríziskezelő válságalapot hoz létre a kormány azon rászorulók számára
Kríziskezelő válságalapot hoz létre a kormány azon rászorulók számára, akiket tartozásaik miatt az a veszély fenyeget, hogy elveszíthetik otthonukat - mondta a szociális és munkaügyi miniszter a Népszabadságnak adott interjúban.