2009. június 4. 18:22
Hokisok demonstráltak a pályabezárások ellen
Közel háromszáz jégkorongos, válogatott és utánpótláskorú játékosok, szülők, játékvezetők, szurkolók demonstráltak a budapesti hokipályák bezárása ellen a Miniszterelnöki Hivatal előtt