2009. október 1. 17:48
Drágulnak a síbérletek Ausztriában
Az idei téli szezonban átlagosan három százalékkal kerülnek majd többe a síbérletek Ausztriában a tavalyinál - közölték csütörtökön az osztrák gazdasági kamaránál (WKÖ) a felvonó társaságok megkérdezése alapján.