2006. május 8. 12:41
Irán kikerülné a Biztonsági Tanácsot
Irán továbbra is diplomáciai úton szeretné rendezni az atomprogramja miatt kialakult vitát - erősítette meg a nukleáris ügyekben illetékes teheráni delegációvezető. Az InfoRádiónak nyilatkozó szakértő szerint Izrael megunhatja a diplomáciai huzavonát.