2006. május 12. 11:55
Poloska a kormány üléstermében
Akár két évig terjedő börtönbüntetést is kaphat az a szlovákiai újságiró, aki lehallgatókészüléket helyezett a pozsonyi kormányépület üléstermében. Az újságiró állítólag a biztonsági intézkedéseket akarta tesztelni.