2007. január 3. 12:36
Súlyos aggályok az ásványvizekkel szemben
A palackozott vizek egészségi veszélyeire hívta fel a figyelmet a fenntartható élelmiszer-gazdálkodás mellett kiálló Sustain-csoport Nagy-Britanniában. Szerintük nem csak kidobott pénz palackozott vizekre költeni, de a nátriumtartalom, és az esetleg a palackokból kioldódó mérgek miatt kifejezetten káros lehet a fogyasztásuk.