2022. május 18. szerda
Alexandra, Erik

tassi attila

2022.05.08. 19:38

Michelisz Norbert karambolozott a másik magyarral a túraautó-vk vasárnapi futamán

A Hyundaijal versenyző Michelisz Norbert a második futam rajtjánál összeütközött a Hondát vezető Tassi Attilával a túraautó-világkupa (WTCR) franciaországi Pau-ban rendezett szezonnyitó hétvégéjén, melynek vasárnapi napján az első versenyt Néstor Girolami, a másodikat pedig Michelisz csapattársa, Mikel Azcona nyerte.
2021.06.27. 17:36

Tassi és Michelisz - magyar sikerek a WTCR-hétvégén

A Hondával versenyző Tassi Attila nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai Estorilban rendezett idei második fordulójának vasárnapi második versenyét, melyen a 2019-es WTCR-bajnok Michelisz Norbert harmadikként ért célba a Hyundaijal.
2021.06.05. 14:42

Tassi negyedik, Michelisz ötödik helyen kezdte a szezont

A túraautó-világkupa (WTCR-) idény első fordulójának szombati két futama közül a 2019-ben bajnok Michelisz (Hyundai) az elsőn ért célba ötödikként, míg Tassi (Honda) a második versenyen lett negyedik a németországi Nürburgringen.
2020.11.15. 17:32

Nem Michelisz lett a legjobb magyar

A spanyolországi Alcanízban rendezett utolsó versenyhétvégén Yann Ehrlacher, a Lynk&Co francia pilótája nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) idei szezonját, míg a legjobb magyar hat forduló és 16 futam után a 99 ponttal 12. helyen záró Tassi Attila lett a Hondával.
2020.09.13. 11:23

Tassi Attila harmadik a WTCR-idénynyitón

Tassi Attila, a Münnich Motorsport magyar versenyzője a harmadik helyen ért célba vasárnap a túraautó-világkupa (WTCR) idénynyitó versenyhétvégéjének első futamán a belgiumi Zolderben.