Herman

labdarúgó-eb

2020.01.22. 11:43

Már válogatják a foci-Eb magyar dolgozóit

Folyamatosan állnak munkába az UEFA és az MLSZ által kiválasztott szerződéses dolgozók, illetve zajlik az Európa-bajnokság magyarországi meccseinek lebonyolításában segédkező több ezer önkéntes kiválasztása.
2019.03.23. 23:17

Győzelemmel rajtoltak a spanyolok és az olaszok

A spanyol és az olasz válogatott is sikerrel kezdte szereplését az Európa-bajnoki selejtezőkön: a szombati játéknapon előbbi a norvég, utóbbi pedig a finn együttest győzte le hazai pályán.
2017.02.03. 08:53

Hatalmas összeget kaszált tavaly a Szerencsejáték Zrt.

A cég becslése szerint tavaly a teljes árbevétel 44 százaléka származhatott sportfogadásból, a forgalom 2012 és 2015 között a két és félszeresére, közel 130 milliárd forintra nőtt – írta a Világgazdaság.
2016.12.30. 14:00

Mi érdekelte leginkább a magyarokat 2016-ban?

A foci-Eb volt Magyarországon a legkeresettebb kifejezés az interneten, de a világban a Pokémon Go játékra kerestek a legtöbben a világhálón - 2016-os mérleget vont a Google.
2016.07.13. 12:46

Meghívták Portugáliába az ismeretlen francia drukkert

A helyi turisztikai hivatal meghívta Portugáliába azt a francia szurkolót és az őt vigasztaló kisfiút, akiknek a labdarúgó Európa-bajnokság vasárnap esti döntője utáni találkozását megörökítő videó bejárta a világot.
2016.07.12. 13:38

Dénes Tamás Európa-bajnoki álomcsapata

Vasárnap este Portugália győzelmével véget ért a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság és a győztes csapat is hazaérkezett. Dénes Tamás, az InfoRádió szakújságírója összeállította a torna álomcsapatát.
2016.07.12. 13:35

Kassai: Az elsőtől az utolsó sípszóig ott voltunk

A legnagyobb sikernek azt tartja Kassai Viktor, hogy a magyar bírói csapat az "elsőtől az utolsó sípszóig" ott lehetett a vasárnap zárult franciaországi labdarúgó Európa-bajnokságon.
2016.07.11. 18:06

Dénes Tamás: Megérdemelt a portugálok sikere

Az InfoRádió labdarúgó szakírója szerint megérdemelt volt a portugál labdarúgó-válogatott sikere a franciaországi Európa-bajnokság döntőjében, bár a finálét a franciák veszítették el.
2016.07.11. 14:55

„Ronaldo sérülése után felszabadultan játszhattak a portugálok”

A Magyar Vízilabda Szövetség elnöke szerint Cristiano Ronaldo sérülése után felszabadultan folytathatták a portugálok az Európa-bajnokság döntőjét, ennek is köszönhették a végső sikert. Kemény Dénes korábbi szövetségi kapitány kiemelte, hogy a 24 csapatos lebonyolítás rontott a torna színvonalán.
2016.07.11. 14:24

Lepkék is nézték az Eb-döntőt

Cristiano Ronaldo szempillájára szálltak, Didier Deschamps francia szövetségi kapitány hátán csapatostul megpihentek a pillék vasárnap este az labdarúgó Európa-bajnokság döntője idején. Az éjjelilepke-invázió okairól a Magyar Természettudományi Múzeum Lepkegyűjteményének preparátora beszélt az InfoRádióban.
2016.07.11. 13:26

Több mint 20 millióan tapadtak a képernyőre Franciaországban

Franciaországban 20,8 millióan, a tévénézők 73 százaléka nézte a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság vasárnap esti döntőjét, amelyet Portugália 1-0-ra nyert meg hosszabbítást követően a házigazda franciákkal szemben - közölte az M6 országos tévécsatorna, amely tízéves nézettségi rekordot döntött meg.
2016.07.11. 13:11

Francia sajtó: Az álom véget ért

A szomorúság és a kiábrándultság hangján számoltak be hétfőn a francia lapok a hazai válogatott vereségéről a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság döntőjében.
2016.07.11. 12:27

Deschamps: nincsenek szavak

Didier Deschamps szövetségi kapitány szerint neki és a francia labdarúgó-válogatottnak, valamint az egész országnak időre lesz szüksége ahhoz, hogy feldogozza, elvesztették a hazai rendezésű Európa-bajnokság fináléját a portugálokkal szemben.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.