2009. február 11. 20:57
A főkapitánynak ki kell vizsgálnia a siófoki vonulást
Ki kell vizsgálnia Bencze József országos rendőrfőkapitánynak, hogy tavaly nyáron hogyan vonulhatott végig Siófokon egy 150-200 fős társaság a városon - jelentette be Draskovics Tibor igazságügyi és rendészeti miniszter az Országgyűlés Honvédelmi és rendészeti bizottság ülésén.