2009. június 12. 19:29
"A jövő nyártól fizetendő ingatlanadót csak 2010. őszén lesz alkalmunk eltörölni"
Határozatban követeli a kormány lemondását szombati kongresszusán a Fidesz - közölte Szijjártó Péter, az ellenzéki párt szóvivője. Szijjártó elismerte, hogy jövő tavaszi választási győzelmük esetén a jövő nyártól fizetendő ingatlanadót törvénnyel csak az érdemi parlamenti munka 2010. szeptemberi kezdetekor lesz alkalmuk visszavonni.