2009. július 23. 07:00
Profi bokszolóként verekedett Gerrard - videóval
A CD-lejátszó használata miatt támadott rá Steven Gerrard egy férfira tavaly decemberben egy bárban - derült ki a bírósági tárgyaláson. A Liverpool labdarúgó szerint önvédelemről volt szó. A biztonsági kamera felvételén az látható, hogy az angol válogatott középpályást barátainak kellett lefogniuk.