2009. szeptember 15. 17:14
Franciaország részvényes lehet a Déli Áramlatban
A Déli és az Északi Áramlat gázvezetékek részvényesévé válhat Franciaország. A Kommerszant című moszkvai gazdasági lap erről Vlagyimir Putyin orosz, és François Fillon francia kormányfő hétfő esti megbeszélésére hivatkozva számolt be.