2006. január 7. 16:10
Törökországban nő a pánik a madárinfluenza miatt
Törökországban nő a pánik a madárinfluenza terjedése miatt. Az ország keleti felében a lakosság "megrohamozta" a kórházakat vélt vagy valós tünetekkel, és kezelést követelt.