Aranykonvoj – reagált a Legfőbb Ügyészség Magyar Péter ultimátumára
Az adásban megszólal Szirmai Benedek, a magyar férfi tőrválogatott vezetőedzője, hiszen tizenhét éve nem nyert magyar férfi tőröző érmet világkupa-versenyen. Most ez a bravúr Szemes Gergőnek sikerült, aki Plovdivban lett harmadik. De beszámolunk arról is, hogy Siklósi Gergely bronzérmet nyert a kairói párbajtőr Grand Prix-n.