2006. november 28. 07:40
Újabb elszámolási trükk az építőiparban
Az építőiparban a megrendelők indoklás nélkül lehívhatják a kivitelező által nyújtott bankgaranciát az építkezés alatt, és az azt követő két évben. Ennek a gyakorlatnak esett áldozatul egy budapesti cég. A számlájukról 500 millió forintot emelt le a megrendelő, azt követően, hogy a VI. kerületi önkormányzat elutasította a társasházuk használatba vételi engedélyét.