2013. október 12. 11:09
Kábítószer-gyártókat fogtak el Budapesten
A Terrorelhárítási Központ munkatársai három férfit fogtak el, akik pszichoaktív anyagokat állítottak elő egy budapesti lakásban a XVIII. kerületben - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság honlapján szombaton.