2014. április 4. 21:33
Könnygázt vetettek be a rendőrök az újpesti szurkolók rendbontása miatt
Könnygázt vetettek be az újpesti szurkolók rendbontása miatt a rendőrök péntek este a Szusza Ferenc Stadionban - jelentette a MTI helyszínen tartózkodó munkatársa.