eur:
394.06
usd:
355.48
bux:
72297.19
2024. szeptember 7. szombat Regina

Megismerte gyermekeit a spermadonor

Hat tinédzser, az Egyesült Államok különböző részéről, rájött, hogy ugyanattól az apától származnak. Édesanyjuk ugyanis ugyanazt a férfit választotta spermadonornak.

Jeffrey Harrison, a spermadonor kék szemű és több mint 180 centiméter magas. Érdeklődik a filozófia, a zene és a színház iránt.

E tulajdonságok alapján a spermája igen népszerű volt a '80-as években. Az évtized végén havi 70 ezer forintnak megfelelő összeget keresett azzal, hogy hetente kétszer adta le spermáját.

Tizenöt hónappal ezelőtt azonban megdöbbenve olvasta az újságban, hogy két tinédzser rájött, hogy ugyanattól a férfitól - tőle - származnak, és most keresik őt.

Ebben az évben, a Valentin-nap környékén végre rászánta magát, és regisztrált arra a honlapra, ahol a két fiatal összeakadt. Rá kellett jönnie, hogy további négy gyermek származik tőle.

A férfi elhatározta, hogy az összes fiatallal felveszi a kapcsolatot, annak ellenére, hogy nem túl büszke jelenlegi életére. Állandó munkája nincs, és négy kutyájával él Los Angeles közelében.

A fiataloknak küldött egy-egy Valentin-napi üdvözletet. Másnap a két lány, aki elsőként indult a keresésére, felhívta őt. Egy harmadik gyermekével pedig néhány nappal később találkozott. A többiekkel e-mailben vette fel a kapcsolatot.

A férfi megtudta, hogy a fiatalok az Egyesült Államok legkülönbözőbb pontjain laknak: Coloradóban, Floridában, New Yorkban és Pennsylvaniában.

Címlapról ajánljuk

Megvan a Balaton idei egyik fő nyertese

Augusztus végén lezárult a balatoni hajózás főszezonja. Nyár végéig a Balatoni Hajózási Zrt. kompjai 1 millió 229 ezer, a személyhajók pedig 791 ezer utast szállítottak. Így idén a Bahart tavalyhoz képest már 2 hónappal korábban, augusztus végére elérte a 2 milliós utasszámot – közölte a hajótársaság.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.09.09. hétfő, 18:00
Nagy Márton
nemzetgazdasági miniszter
A győzelemért bármit? Kamala Harrist és Donald Trumpot sem kell félteni, ha pálfordulásról van szó

A győzelemért bármit? Kamala Harrist és Donald Trumpot sem kell félteni, ha pálfordulásról van szó

Az amerikai politika egyik örök érvényű bölcsessége, hogy az elnökjelöltek mérsékelni szokták programjukat az őszi választás előtt, azután, hogy a párton belüli előválasztáson jóval markánsabb álláspontokat fogalmaznak meg – valahogy mégis muszáj kitűnni az egymással nagyrészt egyetértő politikusok tömegéből. A jelöltek középre mozgása azzal az egyszerű okkal magyarázható, hogy az előválasztáson az inkább bal- vagy jobbra húzó szavazóbázisukat kell meggyőzniük, míg az általános választáson az ideológiai centrum és a pártfüggetlenek felé igyekeznek gesztusokat tenni az ott összeszedhető voksokért cserébe. Jóllehet a demokrata oldalon Kamala Harris nem az előválasztási győzelmének hála került fel a szavazólapra (hiszen azt a hivatalban lévő elnök, a jelöltségtől visszalépett Joe Biden nyerte), az alelnök így is számos kiigazítást tett a korábbi álláspontjait illetően. A republikánusok ezt fel is hánytorgatják neki nap mint nap, ám ettől függetlenül Donald Trumpot sem kell félteni ez ügyben, aki már-már hobbit űz abból, hogy egyik nap A-t, míg másik nap B-t mond.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×