eur:
411.4
usd:
393.3
bux:
0
2024. november 25. hétfő Katalin
A Sistema PJSFC által közreadott kép az új koronavírus okozta betegség, a Covid-19 ellen az orosz Nyikolaj Gamaleja Nemzeti Járványügyi és Mikrobiológiai Kutatóintézet kifejlesztette oltóanyagról, a Gam-Covid-Vakról a Sistema zelenogradi gyógyszergyárában 2020. augusztus 12-én. Az orosz egészségügyi miniszter bejelentése szerint a védőoltás első adagjait két héten belül legyártják.
Nyitókép: MTI/EPA/AFC SISTEMA/Andrej Rudakov

Koronavírusos lett egy nyugat-magyarországi város első embere

A fideszes Bebes Istvánról szóló értesülést maga az érintett is megerősítette. Története azonban lehet, hogy nem ilyen egyszerű.

Pozitív lett Bebes István, Körmend fideszes polgármesterének koronavírustesztje értesült az Ugytudjuk.hu, az információt később a városatya is megerősítette a Facebookon.

Bebes István rendszeresen sportol, sportbaráti körében pedig egy hete fertőzött személyt találtak, ezért önkéntes karanténba vonult már akkor, saját tesztje csak ezt követően lett pozitív.

Bebes Istvánnak csak enyhe tünetei vannak, ezért bizakodva várja a következő vizsgálatokat.

A portál viszont úgy tudja, Bebes István nemrégiben egy nagyobb esküvőn járt, erről azonban a vezető nem írt.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a bérmegállapodásról: ez egy történelmi léptékű megállapodás

Orbán Viktor a bérmegállapodásról: "ez egy történelmi léptékű megállapodás"

Történelmi léptékű megállapodásnak nevezte a múlt héten köttetett minimálbér-emelési egyezséget, mivel soha nem történt még ekkora emelés, 2027-re 40 százalékos lesz a növekmény a mostani szinthez képest. Azt is jelezte, a minimálbér reálértéke 29 százalékkal fog nőni 2027-ig, és az el fogja érni az átlagbér felét.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.11.25. hétfő, 18:00
Nagy Márton
nemzetgazdasági miniszter
Nagy lehetőségek előtt állnak a magyar startupok

Nagy lehetőségek előtt állnak a magyar startupok

A magyar startupok sikerét és az innovatív ötletek kibontakozását számos tényező akadályozhatja Magyarországon. Ide tartozik a szabályozási környezet, a befektetők alacsony kockázatvállalási hajlandósága, vagy a pénzügyi eszközök szűkössége. A Nemzeti Innovációs Ügynökség ezeknek a gátaknak a lebontásán dolgozik, aminek az eredménye nem csak egy kiterjedtebb magyar startup ökoszisztéma lehet, de az is hogy a magyar ötletek „láthatóvá válnak” a nemzetközi porondon. Erről kérdeztük Bódis László, innovációért felelős helyettes államtitkárt, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatóját.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×