2009. május 23. 08:00
"Mihez kezd a Fidesz-KDNP, ha megszerzi a kétharmados többséget?"
A Méltányosság Politikaelemző Központ szerint új alkotmányra lenne szükség, amely erősítené a parlamenti demokráciát. A szervezet tudományos igazgatója az InfoRádiónak azt mondta: a jelenlegi adatok alapján a Fidesz-KDNP megszerezheti a mandátumok kétharmadát, kérdés az, hogy mit kezd vele.