2009. szeptember 8. 12:04
A Fidesz arra kíváncsi, hogy Joáv Blum felhívta-e már Oszkó Pétert
A Fidesz azt szeretné tudni, hogy Joáv Blum felhívta-e már Oszkó Péter pénzügyminiszter titkárságát, hogy tárgyalhassanak a Sukoróra tervezett kaszinóváros ügyéről - mondta keddi, budapesti sajtótájékoztatóján Balsai István.