2007. május 24. 20:58
Indulhatna az NB-I-ben a Fradi
A Magyar Labdarúgó Szövetség fellebbviteli licencadó bizottságának döntése értelmében megkapta az élvonalbeli szerepléshez elengedhetetlenül szükséges rajtengedélyt a Tatabánya, a REAC, a Fehérvár, illetve a jelenleg másodosztályú Ferencváros és Felcsút.