eur:
411.68
usd:
395.29
bux:
79551.8
2024. november 24. vasárnap Emma

Fucsovics megizzasztotta Federert Stuttgartban

Roger Federerrel, a stuttgarti tenisztorna sztárjával edzett Fucsovics Márton, aki vasárnap a selejtezőből jutott fel a 631 ezer euró (194,4 millió forint) összdíjazású, füvespályás viadal főtáblájára.

A magyar teniszező Facebook oldala arról számolt be, hogy a 18 Grand Slam-tornán győztes svájci klasszis, minden idők legeredményesebb teniszezője vasárnap kora estére a nyíregyházi teniszezőt kérte fel edzőpartnerének. A közös tréningre a stuttgarti centerpályán került sor.

A jelenlegi világranglistán 5. helyen álló, azt karrierje során összesen 302 héten át vezető Federer és Fucsovics egy ágon szerepel Stuttgartban, a negyeddöntőben akár találkozhatnak is. Ehhez az első fordulóban erőnyerő svájcinak egy, a magyar teniszezőnek két meccsen kell győznie.

Fucsovics Márton hétfőn a centerpályán, a 11 órakor kezdődő program harmadik mérkőzésén lép pályára, ellenfele a hozzá hasonlóan selejtezőből főtáblára jutó német Yannick Hanfmann lesz.

Címlapról ajánljuk
Magyarországon is szavazhatnak a román elnökre

Magyarországon is szavazhatnak a román elnökre

Romániában vasárnap belföldön is megkezdődött a szavazás az idei elnökválasztáson, amelyen az ország 19 millió választópolgára arról dönt, ki legyen az országot tíz éve vezető Klaus Iohannis államfő utódja.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.11.25. hétfő, 18:00
Nagy Márton
nemzetgazdasági miniszter
Új gazdasági világrend körvonalazódik: ez vár ránk a „globális rendetlenség” korában

Új gazdasági világrend körvonalazódik: ez vár ránk a „globális rendetlenség” korában

A világ gazdasági rendje átalakulóban van, miközben az iparpolitika és a gazdasági biztonság új eszközei formálják a globális kapcsolatrendszereket. Az Egyesült Államok és az EU erőfeszítései a Kínától való függőség csökkentésére, valamint a geopolitikai feszültségek által felerősített protekcionizmus új törésvonalakat teremtenek az értékláncokban – írja a világgazdaságról szóló friss elemzésében a brüsszeli döntéshozatalban befolyásos Jacques Delors Intézet. A kutatás megoldásokat javasol a G20 tagországok számára az ellátási láncok diverzifikálására, a digitális tér biztonságának fokozására és a zöld átállás előmozdítására, miközben figyelmeztet az egyoldalú gazdasági intézkedések veszélyeire.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×