2014. július 21. 04:25
Lecserélték a füstölő mozdonyt Verőcén
Füstölt egy mozdony a Pest megyei Verőce állomáson, a vonaton utazó mintegy száz embert leszállították a szerelvényről - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőre virradó éjszaka honlapján.