eur:
401.37
usd:
365.71
bux:
73411.75
2024. október 5. szombat Aurél

Aranyozott babaszoba várja az énekesnő ikreit

Még meg sem születtek Jennifer Lopez ikrei, a popdíva máris mindenről gondoskodott: a kicsiknek 120 ezer dollárért rendezett be gyerekszobát.

Az énekesnő az óceánt varázsolja a gyerekszobába, amelyet a sajtóbeszámolók szerint angol bútorokkal és francia gyerekágyakkal rendezett be. A tapétát 18 karátos arannyal díszítették, és aranyozott a csillár is mind a három gyerekszobában - ugyanis már minden készen van a popdíva Long Island-i, Bel Air-i és Fisher Island-i otthonában is az ikrek fogadására.

Mindez összesen 120 ezer dollárjába került Lopeznek.

Az énekesnő a babák ruhatárát is megvásárolta már. A New York-i hideg ellen rózsaszín és kék kasmír pulóverek és rugdalózók védik majd a kicsiket - természetesen Baby CZ kollekciójából.

Az énekesnő első gyermekeit várja férjével, Marc Anthonyval. A sokáig hétpecsétes titokként őrzött várandósságról először október végén Jennifer Lopez kedvenc ruhatervezője és egyben közeli barátja, Roberto Cavalli beszélt.

Címlapról ajánljuk

Ákos: nem jó kimondani, hogy hatalmas vihar közeleg – egymásra kell nézzünk, emberek

Én arra hívok mindenkit, aki ezt a lemezt hallgatja, hogy ember legyen velem együtt, hogy egymás számára emberek lehessünk, és hogy megfogalmazhassunk nyugodtan aggodalmakat és örömöket anélkül, hogy a másik folyton ellenséget látna bennünk – mondta Kovács Ákos dalszerző, előadóművész az InfoRádió Aréna című műsorában, ahol beszélt a most megjelent Metropolis című dupla albumáról és a december 14-i Aréna-koncertjéről is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.10.07. hétfő, 18:00
Karácsony Gergely
Budapest főpolgármestere
Az éghajlatváltozás következménye: szebb jövő vagy apokalipszis?

Az éghajlatváltozás következménye: szebb jövő vagy apokalipszis?

Az emberi társadalom az innovációnak és globalizációnak köszönhetően korábban képes volt felszabadítani magát a klíma uralma alól, de mára új függőség alakult ki az ember által létrehozott éghajlati rendszerrel szemben. Az elmúlt évtizedekben a fosszilis energiatermelés növekvő mértéke hozzájárult az üvegházhatás fokozódásához, ami jelentős hőmérséklet-emelkedést és időjárási szélsőségeket eredményezett. A fogyasztás mérséklése és a globális energiatermelés dekarbonizálása elengedhetetlen a jövő katasztrófáinak elkerüléséhez. A célok eléréséhez progresszív adózási rendszerek és nemzetközi együttműködés szükséges, különös tekintettel a megújuló energiaforrásokra történő átállásra. Enélkül az emberiség a közeljövőben pusztító ökológiai válságokkal nézhet szembe.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×