Infostart.hu
eur:
379.49
usd:
319.94
bux:
129447.89
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Professional studio microphone on blue background with orange audio waveform, Podcasting, broadcasting or recording studio banner
Nyitókép: JuShoot/Getty Images

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Velkey György, Csató Gábor, Kis-Benedek József, Bodrogi Gyula, Kövér László, Fürjes Balázs, Rasovszky Kristóf és Kovács Ákos.

Szombat

11.00 Velkey György, a Magyar Kórházszövetség elnöke, a Magyarországi Református Egyház Bethesda Gyermekkórházának főigazgatója

14.00 Balogh Tamás, a Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajózástörténeti Egyesületének elnöke

16.00 Csató Gábor, az Országos Mentőszolgálat főigazgatója

18.00 Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő, címzetes egyetemi tanár, az MTA doktora

23.00 Koren Balázs matematikatanár, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar oktatója

Vasárnap

5.00 Bodrogi Gyula, a Nemzet Színésze

8.00 Kövér László, az Országgyűlés elnöke

13.00 Fürjes Balázs, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság tagja

14.00 Katona Csaba történész

16.00 Dezső Tamás, a Migrációkutató Intézet főigazgatója

18.00 Kovács Ákos Kossuth-díjas zeneszerző, előadóművész

23.00 Rasovszky Kristóf olimpiai bajnok nyíltvízi úszó

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×