eur:
401.37
usd:
365.71
bux:
73411.75
2024. október 5. szombat Aurél

Nincs életveszélyben a BKV-vezér

Nincs életveszélyben Antal Attila, a BKV vezérigazgatója - tudta meg az InfoRádió. A közlekedési társaság vezetőjének állapotát stabilizálták, kivizsgálása jelenleg is tart, egyelőre nem tudni, hogy mikor hagyhatja el a kórházat. Antal Attilát hétfőre virradóra szállították kórházba szívinfarktus gyanújával.

A BKV közleménye szerint a társaság működése zavartalan. Regőczi Miklós kommunikációs vezérigazgató-helyettes szerint a vezérigazgató és környezete továbbra is minden segítséget és információt megad a felügyelő bizottság vizsgálatához, amelyet a fővárosi közgyűlés rendelt el a cég használtbusz-tenderével kapcsolatban.

A közleményben az áll, hogy Antal Attilának korábban is voltak ilyen jellegű panaszai.

A család kérésére a BKV Zrt. további részleteket nem kíván nyilvánosságra hozni az ügyben.

Az MTI úgy értesült, hogy Antal Attila vasárnap délután még munkahelyén tartózkodott. Azután lett rosszul, hogy hazament.

Antal Attila 2007 januárjától irányítja a vállalatot, a BKV előtt a salgótartjáni Nógrád Volánt vezette.

Címlapról ajánljuk

Ákos: nem jó kimondani, hogy hatalmas vihar közeleg – egymásra kell nézzünk, emberek

Én arra hívok mindenkit, aki ezt a lemezt hallgatja, hogy ember legyen velem együtt, hogy egymás számára emberek lehessünk, és hogy megfogalmazhassunk nyugodtan aggodalmakat és örömöket anélkül, hogy a másik folyton ellenséget látna bennünk – mondta Kovács Ákos dalszerző, előadóművész az InfoRádió Aréna című műsorában, ahol beszélt a most megjelent Metropolis című dupla albumáról és a december 14-i Aréna-koncertjéről is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.10.07. hétfő, 18:00
Karácsony Gergely
Budapest főpolgármestere
Az éghajlatváltozás következménye: szebb jövő vagy apokalipszis?

Az éghajlatváltozás következménye: szebb jövő vagy apokalipszis?

Az emberi társadalom az innovációnak és globalizációnak köszönhetően korábban képes volt felszabadítani magát a klíma uralma alól, de mára új függőség alakult ki az ember által létrehozott éghajlati rendszerrel szemben. Az elmúlt évtizedekben a fosszilis energiatermelés növekvő mértéke hozzájárult az üvegházhatás fokozódásához, ami jelentős hőmérséklet-emelkedést és időjárási szélsőségeket eredményezett. A fogyasztás mérséklése és a globális energiatermelés dekarbonizálása elengedhetetlen a jövő katasztrófáinak elkerüléséhez. A célok eléréséhez progresszív adózási rendszerek és nemzetközi együttműködés szükséges, különös tekintettel a megújuló energiaforrásokra történő átállásra. Enélkül az emberiség a közeljövőben pusztító ökológiai válságokkal nézhet szembe.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×