2009. július 5. 11:33
216 embert állítottak elő tegnap, Vona Gábort hajnalban elengedték
Összesen 216 embert állítottak elő a tegnapi Erzsébet téri tüntetés résztvevői közül. A BRFK tájékoztatása szerint többen az intézkedő rendőrökre támadtak. A megmozduláson egyenruhában demonstráltak a Magyar Gárdát feloszlató bírósági döntés ellen, valamint a terrorcselekménnyel és emberölés előkészületével gyanúsított Budaházy György mellett.