2009. augusztus 28. 19:54
Sötétben intik majd le az Abu-Dzabi Forma-1-es futamot
Az idei Forma-1-es világbajnoki sorozat zárófutama, az Abu-Dzabi Nagydíj lesz az első a sportág történetében, amely nappal kezdődik és éjszaka fejeződik be - jelentették be a szervezők.