2009. szeptember 12. 09:00
Washington kész a közvetlen párbeszédre Észak-Koreával
Az amerikai külügyminisztérium közölte pénteken, hogy Washington kész kétoldalú közvetlen tárgyalásokat folytatni Észak-Koreával, hogy visszaterelje a sztálinista országot az atomprogramjával kapcsolatos hatoldalú párbeszédhez.