2009. szeptember 20. 11:09
Fidesz: hatmilliót kapott Hunvald az önkormányzattól február óta
Mintegy hatmillió forint juttatást kapott az önkormányzattól Hunvald György (MSZP) VII. kerületi polgármester a februári előzetes letartóztatása óta eltelt idő alatt - közölte Vattamány Zsolt, a Fidesz erzsébetvárosi frakcióvezetője