2013. június 22. 14:26
Többen rosszul lettek az egyik budapesti élményfürdőben
Két felnőttet és egy gyereket kórházba kellett szállítani kivizsgálásra az Aquaworld Budapest élményfürdőből - tájékoztatta az MTI-t az Országos Mentőszolgálat sajtóügyelete.