2014. július 8. 23:14
Megindult a forgalom az M0-son Kistarcsánál
A helyszínelés és a műszaki mentés befejezése után ismét járható az M0-s autóút Kistarcsa és Csömör között, ahol kedd délután egy hármas karambol miatt rendeltek el teljes lezárást - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.