eur:
411.25
usd:
394.07
bux:
0
2024. december 27. péntek János
Kombókép különféle szájmaszkokat viselő genovai lakosokról 2020. április 16-án, a koronavírus világjárvány idején. Olaszországban 165 155-re nőtt a koronavírussal fertőzöttek száma, 21 645-en életüket veszítették.
Nyitókép: MTI/EPA-ANSA/Luca Zennaro

Koronavírus - súlyosbodik a helyzet az EU minden országában

Súlyosbodik a koronavírus-helyzet az EU minden országában - jelentette ki az Alapjogokért Központ európai uniós műhelyének projektvezető-helyettese az M1 aktuális csatorna szombat reggeli műsorában.

Kurucz Orsolya elmondta: az uniós csúcson a tagállamok vezetői egyetértettek abban, hogy még több koordinációra van szükség, mivel a koronavírussal szembeni intézkedések alapvetően nemzeti hatáskörben vannak.

Hangsúlyozta: fel kell készülni arra, hogy ha rendelkezésre áll majd a koronavírus elleni vakcina, akkor miként osszák szét, és milyen oltási stratégiát kövessenek az egyes tagállamokban.

A tesztelés egyik legfontosabb kérdésének a tesztek eredményeinek közös elismerését nevezte.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Helycsere jöhet a legnagyobb hazai tőzsdei vállalatok listáján?

Helycsere jöhet a legnagyobb hazai tőzsdei vállalatok listáján?

A magyar tőzsde egyik kiemelkedő sztorija volt idén, hogy kis híján a Richter lett a BÉT második legnagyobb vállalata piaci kapitalizáció alapján, miután az év során egyre közelebb került a Molhoz. Miközben a Richter árfolyama idén történelmi csúcsokat döntögetett, a Mol papírjai az év második felében gyengélkedtek. Mutatjuk, hogy mi történt a két cégnél idén, mitől vált el ennyire a részvények teljesítménye, és mire számíthatnak a közeljövőben a befektetők.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2024. december 27. 13:06
×
×
×
×