2009. szeptember 3. 06:34
Űrtörmelék közelít a Nemzetközi Űrállomás felé
Űrtörmelék közelít a Nemzetközi Űrállomás (ISS) és az ott hétfőn kikötött Discovery amerikai űrrepülőgép felé, de a NASA szerint igen csekély az esélye annak, hogy ütközés történjen.