eur:
411.03
usd:
394.44
bux:
0
2024. december 27. péntek János
Hollik István, a Fidesz kommunikációs igazgatója előadást tart a Szent István Intézet A következő ezer évért című konferenciáján a Pasaréti Közösségi Házban 2021. szeptember 14-én.
Nyitókép: MTI/Máthé Zoltán

Így készül a Fidesz a választási hajrára

A Fidesz aktivistái telefonon és személyesen is biztatni fogják a választókat, hogy "a béke és a biztonság megőrzése érdekében" menjenek el április 3-án szavazni és voksoljanak a Fideszre - közölte a nagyobbik kormánypárt kommunikációs igazgatója.

Hollik István kiemelte: az elmúlt hetekben járták az országot, és több mint kétszáz helyszínen 40 ezer emberrel tudtak találkozni.

Hozzátette: látták és hallották, hogy "a magyar emberek számára most az a legfontosabb", hogy Magyarország kimaradjon a háborúból.

A kommunikációs igazgató szerint a választás tétje: háború vagy béke, fejlődés vagy rombolás, "előre megyünk vagy hátra".

Ezért szombattól képviselőjelöltjeikkel és több mint 10 ezer aktivistával telefonon és személyesen keresik fel az embereket, arra kérve őket, hogy az ország békéjének és biztonságának megőrzése érdekében menjenek el április 3-án szavazni és válasszák a Fidesz-KDNP-t - mondta Hollik István.

Úgy fogalmazott: nem engedhetik meg, hogy Gyurcsány Ferencék "belerángassák az országot ebbe a háborúba", és ezzel veszélyeztessék azokat a közös eredményeket, amelyeket az elmúlt években elértek.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Rég elfeledett területen kezdődött őrült fegyverkezési verseny – Oroszország csúnyán lehagyta a világot, a Nyugat pedig erőtlenül nézi

Rég elfeledett területen kezdődött őrült fegyverkezési verseny – Oroszország csúnyán lehagyta a világot, a Nyugat pedig erőtlenül nézi

A hidegháború során jelentek meg az első olyan tengeralattjárók, amelyek képesek voltak a mélytengeri, vagy tengerfenék-hadviselésre (SSW - Subsea and Seabed Warfare). A fejlesztésben természetesen az Egyesült Államok járt az élen, így a leghíresebb hadművelet, az Ivy Bells is hozzájuk kötődik. A hidegháborút követően az Egyesült Államok elveszítette az érdeklődését a terület iránt, míg Oroszország tanult a Szovjetunió hibájából. Az orosz-ukrán háború, és az ehhez kapcsolódó orosz, vagy orosznak vélt műveletek hívták fel a figyelmet ismét arra, hogy mekkora sebezhetőséget jelent a tenger alatt futó, időközben egyre inkább gyarapodó kritikus infrastruktúra.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×