Infostart.hu
eur:
362.9
usd:
311.35
bux:
0
2026. augusztus 25. kedd Lajos, Patrícia

Majdnem ezer dalt énekelt el hatvan óra alatt

Megdöntötte a karaoke nem hivatalos világrekordját egy dél-koreai nő, aki csaknem ezer dalt énekelt el mintegy hatvan óra alatt.

Kim Seok-ok hétfőn vette a kezébe a mikrofont egy szöuli karaoke-bárban, és csak csütörtök este tette le. A hölgy összesen 59 óra 48 percig énekelt, minden órában csak néhány perc szünetet tartott, és le sem ült éneklés közben, noha a szabályok megengedték volna.

Ezzel a teljesítménnyel 36 perccel javította meg egy német férfi tavaly felállított rekordját.

Az 52 éves nő elmondta: az agydaganattal küzdő 46 éves férjéért vállalkozott a nem mindennapi dalolásra.

"Az élet fájdalmas lehet, de szembe kell nézni a kihívással. Azt szeretném, ha a hozzám hasonló helyzetben lévő emberek ugyanúgy megőriznék a reményt, mint én" - mondta el Kim Seok-ok.

Címlapról ajánljuk

Szabó Zoltán „Topi”: katapultáláskor mintha minden lelassult volna

Balesetet szenvedett hétfőn tíz óra után kicsivel Szolnok katonai repülőterén a Magyar Honvédség egyik Gripen harci repülője. A bajba jutott gép pilótája Szolnok felé kanyarodott, hogy az ottani reptéren kényszerleszállással tegye le a gépet, de már nem sikerült teljesen végrehajtania a manővert, katapultálnia kellett. Hasonló történt 21 éve Szabó Zoltán „Topival”, aki egy lángoló MiG 29-esből katapultált.
inforadio
ARÉNA
2026.08.25. kedd, 18:00
Totyik Tamás
a Pedagógusok Szakszervezetének elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×